CОБЫТИЯ / АНОНСЫ / КИНО И ТЕАТР / НОВОСТИ

Ще один кінофест в Одесі – дитячий! 

1200x780

З 20 по 22 грудня у кінозалах Одеської кіностудії та мережі кінотеатрів «Планета Кіно» відбудеться III Міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT.

Одеса вже давно «запатентувала» право називати себе фестивальним містом 365 днів на рік. Кінофестивалі не є винятком: варто згадати лише Одеський міжнародний кінофестиваль, «Німі ночі», Дні кіно різних країн тощо. Рік тому Одеська кіностудія започаткувала Міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT, і ключовим словом тут є саме  дитячий.

Міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT – фестиваль ігрового, документального та анімаційного кіно для дітей та підлітків. У фестивалі беруть участь професійні роботи  авторів з України та зарубіжжя. Фестиваль є конкурсним. Поза конкурсом відбуваються кінопокази фільмів відомих кінорежисерів, зустрічі з творчими особистостями, майстер-класи митців.

У рамках фестивалю заплановано:
— кінопокази національних та зарубіжних кінокартин та мультфільмів;
— ретроспектива анімаційних фільмів Давида Яновича Черкаського – українського художника і режисера-мультиплікатора, народного артиста України;
— аматорське кіно, що зняте дітьми та для дітей;
— проведення творчих зустрічей з українськими та зарубіжними діячами кіномистецтва;
— покази кінофільмів, що будуть відібрані до міжнародного і національного повнометражного та короткометражного конкурсів, а також спеціальні покази відомих та визнаних як на міжнародних кінофестивалях, так і за період кінопрокату фільмів, орієнтованих на дитячу та підліткову аудиторію;
— проведення міжнародного конкурсу серед повнометражних картин, міжнародного конкурсу серед короткометражних картин із залучанням експертного журі, що складатиметься із дорослого професійного журі та дитячого журі.

Організатори: Одеська кіностудія, Продюсерський центр Одеської кіностудії (ПЦ ОК) за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Одеської ОГА та Одеської міської ради.
Президент фестивалю – директор Одеської кіностудії Андрій Звєрєв
Керівник прес-служби – Ольга Щербакова

Штаб фестивалю: Французький бульвар, 33, каб. 302 з 10.00 до 18.00

Тел.: +38-066-737-37-17; +38-048-339-525
Сайт:  nextfilm.od.ua

Нет комментариев

Оставьте комментарий